Tohle že udělala lidská bytost? To není možné! Žena přivázala svého psa k autu. Potom zcela klidně sedla za volant, zařadila a rozjela se. Nebohého psa táhla do doby, než zemřel. Je to normální?

Když se tento příběh dostal na veřejnost, nikdo nechápal, že je vůbec někdo schopný něco takového udělat. Toto snad ani není týrání, ale krutá a úkladná vražda. Někteří lidé se k nebohým zvířatům chovají opravdu hrozně. Ale to co dokázala udělat tato žena, to nemá obdoby. Je to ten nejhorší čin, jaký vůbec existuje.

Svého psa přivázala k autu

Ne proto, aby jí neutekl a aby zůstal na místě. To často lidé dělají, pokud si musí na chvíli odskočit a nechtějí svého mazlíčka nechat v autě. jednoduše ho přivážou třeba k takzvané „kouli“, zařídí si co potřebují a potom se k němu vrátí. Pes není v horkém autě, je venku na vzduchu a může se schovat do vytvořeného stínu. To, co udělala tato žena je však velmi šokující věc, jelikož důvodem jejího činu nebylo to, že si chtěla někam odskočit. Ona svého psa chtěla zabít. A to velmi krutým způsobem.

Článek pokračuje na další straně.