Jasmina Alagic to konečně přiznala: Ano, dala jsem si je zvětšit!

Kolem moderátorky a manželky rapera Rytmuse bylo v posledním období pořádně rušno. Důvodem byla její změněna vizáž, co si všiml nejeden fanoušek. Jasmina Alagic se totiž pochlubila novými fotkami, na kterých má záhadně větší rty. Okamžitě se vyrojily spekulace, že si je dala zvětšit. Ona několik dní mlžila, aby nakonec vyšla s pravdou ven a přiznala, že si do nich dala vpíchnout oblíbenou kyselinu.

„A teď drazí moji přátelé co Vás tu mám, Vám ráda takto všeobecně odpovím na téma zvětšení rtů. Tak jako vždy i nyní Vám bez jakýchkoliv mlžení, nebo podobných zbytečností všem mohu odpovědět AAANO dala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou u Aleny Pallova, protože jsem ji otravovala už snad přes rok. Momentálně jsou rty o něco větší než bude jejich finální vypadat protože to mam stále velmi čerstvé (což jistě každý rozumný člověk hned pochopí že někdo otéká více někdo méně) takže zhruba už o pár dní uvidíte, zda se vlastně až tak velmi změnily,“ napsala na sociální síť.

A opravdu má Alagic momentálně rty větší, než bývá zvykem. Důvodem je zřejmě otok, který po aplikování vznikne a přece jde o čerstvý zákrok, tak bude trvat nějaký čas, než se dostanou na normální úroveň. Moderátorka se přitom pomalu, ale jistě vrací i do pracovního kolotoče. Nedávno moderovala markízácké párty u příležitosti spuštění další série pěvecké show SuperStar. Tu v minulosti Jasmina dokonce moderovala, ale její výkony velmi neoslnili. Dosud se však neví, kdo bude moderovat tento ročník, porotci jsou sice známí, ale další jména si tvůrci zatím nechávají pro sebe. Ani režisér projektu Pepe Majeský na akci Markýzy nechtěl říct, kdo se představí v pozici průvodce programem.