4 jednoduché způsoby jak si vybělit zuby doma

Kdo by netoužil po bělostném úsměvu filmových hrdinů? V současné době existuje mnoho způsobů, jak takového úsměvu dosáhnout. Některé metody jsou ale velmi drahé, a přitom zdaleka ne nejúčinnější ani nejzdravější. Jak se v té přehršli možností vyznat a jakou metodu zvolit?

Vyzkoušeli jsme za vás ty nejčastější metody bělení zubů. Těchto 5 se nám osvědčilo nejvíce.

Pásky na bělení zubů

Advanced Teeth Whitening – pásky na bělení zubů

Tyhle gelové proužky mají jednu nepopiratelnou výhodu: manipulace s nimi je skutečně jednoduchá. Proužky jednoduše nalepíte a necháte 30 minut působit. Můžete s nimi jíst, pít i mluvit. V ničem vám nepřekáží.

Jde o cenově přijatelnou metodu bělení zubů (28 pásků vás vyjde na 499Kč). Efekt se projeví už po prvním použití. A do dvou týdnů se můžete chlubit dokonalým chrupem.

Přípravek neobsahuje peroxid vodíku, a tak na rozdíl od jiných přípravků nepoškozují zubní sklovinu. Gelové pásky nás opravdu příjemně překvapily.

Pro více informací o  bělících páskách
klikněte << ZDE >>

Bělící fix na bělení zubů

Fix vyjde na 399kč a vydrží vám poměrně dlouho. Nanášení je rychlé a snadné, během působení ale nesmíte jíst ani pít.

Tuhle metodu doporučujeme všem netrpělivým, kteří touží po bílém úsměvu co nejdříve. Skvěle se hodí pro chvíle, kdy spěcháte na schůzku a potřebujete si rychle vybělit zuby – už po 30 minutách uvidíte rozdíl. A po týdnu pravidelného používání budou vaše zuby perfektní.

Fix obsahuje účinný gel, který současně působí jako prevence proti paradontóze, proto by si ho měli pořídit všichni, které trápí krvácivé dásně.

Bělící fix zakoupíte << ZDE >>

Prášek pro bělení zubů

Jde o naprosto přírodní způsob, jak vybělit zuby. Nikdy nebyl testován na zvířatech a neobsahuje ani žádné živočišné produkty, je tedy vhodný i pro vegany.

Při prvním použití se možná malinko vylekáte – prášek totiž obsahuje černé uhlí, a tak vám zuby nejprve zčernají. Po vypláchnutí ale uvidíte výsledek.

Prášek stačí používat dvakrát týdně, abyste dosáhli bělostného úsměvu, ale při smíchání s kokosovým olejem a denním užití může dokonce nahradit klasickou zubní pastu. Určitě to doporučujeme, protože jde o mnohem šetrnější a zdravější způsob čištění zubů.

Jedno balení vás vyjde na 699Kč, tady je ale ve slevě za 349kč. Výrobce deklaruje, že prášek vydrží minimálně tři měsíce, nám ale vydržel ještě déle.

Speciální bělící prášek zakoupíte << ZDE >>

Bělení zubů LED zářením

Tato metoda vypadá na první pohled trochu komplikovaněji, ale výsledek stojí za to. Hlavní výhodou je, že efekt je opravdu dlouhodobý. Bílé zuby vám po ošetření LED zářením vydrží mnohem déle, než při použití jiných metod.

Nosiče naplníte gelem a přiložíte na zuby. Ty pak asi půl hodiny osvětlujete LED lampičkou, která je součástí bělící sady. Zuby jsou bílé hned po prvním použití a účinek vydrží dlouho.

Sadu na bělení LED zářením běžně seženete za 1890Kč, ale momentálně je zlevněná na 890Kč.

Sadu na bělení zubů LED zářením zakoupíte << ZDE >>